FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Izolacje termiczne.

Izolacje termiczne firmy Themaflex dla techniki grzewczej,
saniarnej i klimatyzacyjnej

Thermaflex FR

Izolacje termiczne Themaflex FR

Thermaflex FR to linia materiałów izolacyjnych opartych na wysokiej jakości piance polietylenowej o równomiernej strukturze zamkniętokomórkowej, przeznaczonych głównie dla techniki grzewczej i sanitarnej, gdzie temperatury pracy mieszczą się od -80st.C do +95st.C. Materiały te występują w postaci otulin i mat (arkuszy).
Dostępne są następujące typy materiałów serii FR:
- Thermaflex FRZ-A
- Thermaflex FRZ
- Thermasheet FR
- Thermaflex FRM
- Thermaflex Ultra M
- Thermasheet UV
- Thermasheet Ultra
- Thermasheet Alu Stucco
- Thermaduct FR

Thermaflex AC

Izolacje termiczne Themaflex AC

Thermaflex AC to kompletny system izolacji technicznych produkowanych z nowoczesnego surowca łączącego w sobie zalety polietylenu i kauczuku. Stanowi on znakomite rozwiązanie głównie w technice chłodniczej i klimatyzacyjnej. Materiały Thermaflex AC występują w postaci otulin i mat (arkuszy).
Dostępne są następujące typy materiałów serii AC:
- Thermaflex A/C SmartLine
- Thermasheet A/C SmartLine
- Thermaflex AC Coil

Thermaflex AF

Izolacje termiczne Themaflex AF

Thermaflex AF to system izolacji technicznych wykonanych ze spienionego kauczuku syntetycznego.
Te wysokiej jakości produkty w postaci otulin i mat (role, arkusze) charakteryzują się znakomitą elastycznością, własnościami pozwalającymi na uzyskanie skutecznej ochrony przed kondensacją pary wodnej i stratami energii.
Produkty Thermaflex AF, sprawdzone w wieloletniej praktyce instalacyjnej, spełniają najsurowsze wymogi zarówno techniczne jak i ekologiczne - nie zawierają szkodliwych związków (H)CFC.
Thermaflex AF przeznaczony jest dla ochrony przed kondensacją pary wodnej, zamarznięciem oraz dla ograniczenia strat energii podczas całego okresu użytkowania instalacji. Znajduje zastosowanie w branżach chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej oraz wszędzie tam, gdzie temperatury pracy mieszczą się w przedziale od -45 °C do +105 °C.

Thermacompact

Izolacje termiczne Thermacompact

Thermacompact to linia produktów izolacyjnych opartych na wysokiej jakości piance polietylenowej w postaci otulin wyposazonych dodatkowo w zewnętrzną powłokę mocnego polietylenu w kolorze czerwonym. Otuliny te przeznaczone sa dla instalacji podtynkowych układanych w bruzdach ściennych i podłogowych.

Thermacompact I - szczególnie polecany przy montażu instalacji grzewczych podłogowych przy maksymalnej izolacji spodniej i minimalnej wierzchniej;

Thermacompact S - przeznaczony jest do izolowania ciepło i zimnochronnego rurociągów usytuowanych w bruzdach ściennych i podłogowych

Thermaflex PUR

Izolacje termiczne Thermaflex PUR

Thermaflex PUR to kompletny system izolacji technicznych wykonanych na bazie spienionego poliuretanu w postaci otulin i elementów montażowych.
Thermaflex PUR przeznaczony jest dla izolacji termicznej sieci cieplnych, węzłów cieplnych, rurociągów i połączeń centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej wewnątrz budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Może być wykorzystywany wszędzie tam, gdzie temperatury pracy nie przekraczają +135°C.